Skip Navigation

Kup teraz!

Cena: 3290.25 PLN
Ilość:
drukuj
Zestawy: bramy PRZESUWNE

Zestaw MEKO 8 800kg

kit Meko z pilotami

PROSTY: motoreduktor do drzwi i bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze 500 kg z kompletem akcesoriów montażowych ułatwiających instalację.

BEZPIECZNY I CICHY: centrala sterująca z regulatorem siły, ochrona przed zablokowaniem się, elektroniczny hamulec; siłownik samoblokujący gwarantuje pewne zamknięcie bramy bez stosowania dodatkowych zamków; klucz odblokowujący daje możliwość ręcznego odblokowania bramy w przypadku braku prądu elektrycznego; ochrona termiczna; cichy dzięki idealnej integracji poszczególnych elementów mechanicznych; wersja z zasilaniem 12V posiada miejsce na umieszczenie wewnątrz obudowy akumulator umożliwiający pracę urządzenia w przypadku braku energii elektrycznej.

PEWNY I SKUTECZNY: motoreduktor skonstruowany z aluminium, stali nierdzewnej, brązu i stali wysokiej jakości. Zastosowanie specjalnych smarów przekładniowych, precyzyjne dopasowanie elementów mechanicznych, wbudowana ochrona termiczna oraz zastosowanie farb epoksydowych i górnej pokrywy wykonanej z ABS gwarantują długą żywotność siłownika w każdych warunkach klimatycznych.


Siłowniki Meko to nowe produkty ze znaną dotychczas niezawodną mechaniką stosowaną w siłownikach Mover/Roller, ale z większym kołem zębatym, dzięki czemu uzyskano większe prędkości przesuwania się bram. Ponadto Meko wyposażony jest w indywidualny mechanizm odblokowania awaryjnego. Atrakcyjny, nowoczesny wygląd sprawia, że siłowniki idealnie komponują się ze współczesnymi konstrukcjami bram

Zestaw zawiera:
· Siłownik MEKO 8 szt. 1
· Centrala Q60S z wyświetlaczem cyfrowym szt. 1
· Fotokomórki bezpieczeństwa RF36 kpl. 1
· Lampa ostrzegawcza RL11 24V szt. 1
· Pilot HIT z brelokiem szt. 2

UWAGA: Zawartość zestawów może nieznacznie różnić się od w/w.